I love marketing (a w zasadzie I ❤ marketing) to jedna z popularniejszych i najbardziej medialnych konferencji marketingowych w Polsce. Już niedługo odbędzie się kolejna edycja – tym razem już stacjonarnie! No i to co dla moich czytelników pewnie najważniejsze – po raz drugi odbędzie się osobna ścieżka poświęcona optymalizacji i pozycjonowaniu, czyli I love SEO & Content, w ramach której będę miał przyjemność wygłosić prezentację.
Kiedy: 21-24 września 2021
Gdzie: Multikino Złote Tarasy w Warszawie
W ramach ścieżki I love SEO & Content wystąpią:
- Grzegorz Miłkowski: „Mięsko zjedz, a ziemniaczki zostaw. Zdrowy bilans w diecie content marketera/”
- Barbara Stawarz-García: „Opowiadać historie czy opowiadać o sobie? Walka oferty ze storytellingiem w komunikacji.”
- Łukasz Rogala: „Content Waste w Internecie. Jak ekologia nauczyła mnie myśleć o recyklingu treści w sieci.”
- Szymon Słowik (to ja :P): „Linki jak malinki, czyli o tym, co zrobić, aby wytłoczyć soczysty link juice.”
- Robert Marczak (Takaoto): „Treści wysokiej jakości – mantra, wiara, dogmaty i zabobony.”
- Damian Sałkowski: temat nieznany, ale na prezentacje Damiana zawsze warto chodzić choćby w ciemno 🙂
- Mariusz Bacic & Jarosław Dudek: „Pisanie to nie wszystko – czyli jak zrobić dobry wpis blogowy?”
- Robert Niechciał: analogicznie jak z Damianem Sałkowskim 🙂
- Tomasz Stopka: „Kolejna prezentacja o SEO która Ci się po prostu przyda!”
- Krzysztof Marzec: również brak tematu, ale z pewnością będą konkrety 🙂
Podaję dodatkowe informacje od organizatorów, gdyż oprócz tego, że zostałem prelegentem (po raz trzeci na scenie I ❤ marketing), mam przyjemność także obejmować event patronatem medialnym:
Event potrwa cztery dni i zgromadzi ok. 1200 uczestników oraz 40 prelegentek i prelegentów. Konferencja to przede wszystkim dawka skondensowanej wiedzy, bo każdy występujący to ekspert w swojej dziedzinie, a na przekazanie cennych wskazówek ma jedynie 18 minut. Dzięki temu musi maksymalnie wykorzystać czas i skupić się na tym, co naprawdę istotne. Co więcej, prelegentki i prelegenci rywalizują między sobą o miano najlepszego wystąpienia, a o ich wynagrodzeniu decyduje publiczność, która ocenia wszystkie prelekcje. Po każdej prezentacji odbędzie się panel dyskusyjny, podczas którego występujący odpowiedzą na pytania publiczności oraz pozostałych prelegentek i prelegentów.
Konferencja została podzielona na cztery dni tematyczne:
I ❤ ads & analytics
, I ❤ social media,
I ❤ marketing,
I ❤ seo & content
Dzięki temu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie obszar. Uczestnicy sami decydują czy chcą obejrzeć wszystkie prelekcje, czy wezmą udział jedynie w danym bloku.
Zaletą konferencji jest również to, że są tutaj przedstawiciele zarówno korporacji, MŚP, agencji reklamowych i interaktywnych, a także osoby pracujące w PR i sprzedaży. Dzięki temu networking stoi na bardzo wysokim poziomie, a wiele spotkań biznesowych można odbyć w czasie samego wydarzenia.
Aby dowiedzieć się więcej o konferencji, warto zajrzeć na stronę internetową ilovemkt.pl
Zapraszam też do lektury podsumowania całego dnia I love SEO & content na blogu Empressia autorstwa Jadwigi Dabińskiej: https://www.empressia.pl/blog/259-relacja-i-love-marketing-2021-seo-content#szymon-slowik-i-love-mkt-2021