Marketingiem w różnych formach zajmuję się już ponad dekadę. Miałem okazję zbierać doświadczenie zarówno podczas pracy w agencji, w wewnętrznym dziale firmy, pracując jako niezależny konsultant i freelancer prowadzący kampanie marketingowe (zwłaszcza SEO, AdWords, content marketingowe), a dzisiaj prowadzę swoją agencję – Takaoto (specjalizujemy się w kampaniach bazujących na analityce i UX). Jeśli chcesz poznać mój profil zawodowy, doświadczenie, rekomendacje, zapraszam na LinkedIn. Regularnie rozmawiam z przedsiębiorcami o ich zmaganiach z marketingiem, pozycjonowaniem w Google, sprzedażą, analityką internetową. Poznaję ich problemy i wspólnie znajdujemy rozwiązania.

W pewnym momencie stwierdziłem, że warto zacząć się dzielić wiedzą na szerszą skalę, czego efektem są między innymi artykuły na moim blogu. Jestem współautorem książki pod red. Macieja Tesławskiego “Projektowanie strategii marki” (pisałem o nowych mediach, marketingu internetowym). Ponadto wykładam na dwóch kierunkach studiów podyplomowych na AGH w Krakowie (Social Media & Content Marketing oraz Marketing Internetowy) oraz chętnie występuję na konferencjach – zarówno tych największych jak I love marketing, Kongres eHandlu, Mobile Trends, WordCamp, jak i mniejszych, lokalnych inicjatywach WordUp Silesia, #OpenSmolna czy G-Spot Marketing.

Jeśli chcesz ze mną porozmawiać, umówić się na konsultacje lub omówić inne możliwości współpracy (szkolenia, wypowiedzi w mediach, udział w konferencjach etc.), napisz do mnie!

Napisz do mnie, a pomogę ci w wyborze optymalnej strategii marketingu internetowego

3 + 2 =