Marketingiem w różnych formach zajmuję się już ponad dekadę. Miałem okazję zbierać doświadczenie zarówno podczas pracy w agencji, w wewnętrznym dziale firmy, pracując jako niezależny konsultant i freelancer prowadzący kampanie marketingowe (zwłaszcza SEO, AdWords, content marketingowe), a dzisiaj prowadzę swoją agencję – Takaoto (specjalizujemy się w SEO, analityce i UX). Jeśli chcesz poznać mój profil zawodowy, doświadczenie, rekomendacje, zapraszam na LinkedIn.

Regularnie rozmawiam z przedsiębiorcami o ich zmaganiach z marketingiem, pozycjonowaniem w Google, sprzedażą, analityką internetową. Poznaję ich problemy i wspólnie znajdujemy rozwiązania.

Uważam, że warto zacząć się dzielić wiedzą, czego efektem są między innymi artykuły na moim blogu. Jestem współautorem książki pod red. Macieja Tesławskiego “Projektowanie strategii marki” (pisałem o nowych mediach, marketingu internetowym). Ponadto wykładam na dwóch kierunkach studiów podyplomowych na AGH w Krakowie (Social Media & Content Marketing oraz Marketing Internetowy) oraz chętnie występuję na konferencjach – zarówno tych największych jak I love marketing, Kongres eHandlu, Mobile Trends, WordCamp, MailMyDay, Social Media Week, jak i mniejszych, lokalnych inicjatywach WordUp Silesia, #OpenSmolna czy G-Spot Marketing.

Jeśli chcesz ze mną porozmawiać, umówić się na konsultacje lub omówić inne możliwości współpracy (szkolenia, wypowiedzi w mediach, udział w konferencjach etc.), napisz do mnie!

Napisz do mnie, a pomogę ci w wyborze optymalnej strategii marketingu internetowego

2 + 11 =