Tuzy SEO, czyli pierwsze miejsce w Google w paru krokach

Optymalizacja SEO stron www

Nie trzeba tworzyć wartościowego contentu, aby wypozycjonować się na frazy z długiego ogona. Wystarczy tworzyć content, który zawiera mało popularne frazy. Jeśli będą one wyeksponowane (title, H1, kilka powtórzeń w treści, alty, URL itp.) to spokojnie powinny złapać pozycje niedługo po zindeksowaniu (oczywiście jeśli sama domena ma jakiekolwiek zaufanie, widoczność w Google).

Tuzy SEO, czyli jak wypozycjonować stronę w kwadrans na top1

…na frazę, której nikt nie szuka 😉

O co chodzi?

Fraza dla przykładu – tuzy SEO. Tuzy SEO to fraza, która została użyta przez Marcina Zycha podczas opisywania 8. spotkania WordUp Silesia, które odbyło się wczoraj w Katowicach:

Tuzy SEO

 

Tuzy polskiego SEO

Jeśli chcecie obejrzeć nagranie to znajdziecie je tutaj: https://www.facebook.com/ZychMarcin/posts/1325983010799274. Jak widzicie na powyższym zrzucie Marcin użył sformułowania „tuzy polskiego SEO” mając na myśli mnie, Tomka Kołkiewicza i Tomka Wieliczko. Nie poczuwam się do takiego miana, ale potraktujmy to jako prosty eksperyment.

Ciekawe, ile czasu zajmie nam osiągnięcie wysokiej pozycji na zapytanie „tuzy SEO” lub „tuzy polskiego SEO”. Ruchu w każdym razie się nie spodziewam :))

Edit: kwadrans później – strona /tuzy-seo pięknie się zindeksowała (zgłosiłem ją w Google Search Console oraz puściłem jednego ćwierka na Twitterze), jest w top1 na mobile i na desktopie (wg zeznań świadków) – potem jeszcze wrzucę ją w wolnej chwili do SeoStation, aby się upewnić.

tuzy seo - indeksowanie i pozycjonowanie

 

No. To już wiecie, kto jest najlepszym specjalistą SEO w Polsce 😀

Udostępnij post:

    Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, konsultacją SEO, napisz do mnie!

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.