Szkolenia SEO

Zamknięte, dedykowane szkolenia z pozycjonowania, optymalizacji, link buildingu, tworzenia treści wartościowych dla użytkowników i robotów wyszukiwarek.

Czy twoją firmę stać na brak kompetencji w zakresie SEO? Zrozum jak działa wyszukiwarka Google, wykorzystaj potencjał swojego marketingu w celu budowania ruchu organicznego.

 

  Imię i nazwisko
  Numer telefonu
  Adres e-mail
  Temat
  Szacowany budżet miesięczny:1500-30003001-50005001-10000powyżej 10000
  Wiadomość

  Szkolenia i konsultacje SEO dla firm prowadzę od 2012 roku. Dzięki dedykowanemu szkoleniu SEO dla Twojej firmy:

  • Poznasz sposoby na zwiększenie ruchu z bezpłatnych wyników wyszukiwania w Google.
  • Zrozumiesz główne zasady rządzące działaniem algorytmu Google.
  • Dowiesz się, jak analizować konkurencję – jak sprawdzić, na jakie słowa kluczowe się pozycjonuje i skąd pozyskuje linki pozycjonujące.
  • Nauczysz się najpopularniejszych, jak i tych bardziej niszowych taktyk link buildingu.
  • Zobaczysz, z jakich narzędzi warto korzystać, aby usprawniać proces analityki, optymalizacji i pozycjonowania.
  • Poprawisz warsztat pisarski, dzięki czemu będziesz w stanie tworzyć lub zarządzać tworzeniem treści zoptymalizowanych pod SEO (tzw. copywriting SEO).
  • Lepiej zrozumiesz wpływ odpowiedniej architektury informacji na stronie www na pozycje w Google.
  • Dowiesz się, jak pogodzić optymalizację pod kątem silnika wyszukiwarki z potrzebami jej użytkowników.

  Przykładowe tematy szkoleń
  z optymalizacji i pozycjonowania

  U

  Szkolenie SEO - ABC

  Chcesz poznać podstawy optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych? Chcesz dowiedzieć się, jak działa wyszukiwarka Google i od czego zależą pozycje? Bardzo chętnie podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem.

  Szkolenie z link buildingu

  Planujesz pozyskiwać linki pozycjonujące, ale nie wiesz, z jakich stron warto korzystać, jak dotrzeć do blogerów i innych wydawców, jak ocenić wartość linka i dobrać budżet do pozycjonowania? Zapraszam do współpracy.

  l

  Content marketing dla SEO

  Content marketing pozwoli ci budować ruch na stronie lub blogu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu blogów firmowych i tworzeniu treści marketingowych i wiem, jak prowadzić działania, które przełożą się na wartościowy ruch.

  Strategia inbound marketingu

  Inbound marketing to przyciąganie użytkowników i zachęcanie ich do zakupu bez konieczności wykorzystywania intensywnej reklamy i tradycyjnych metod sprzedażowych. Zobacz, jak skutecznie pozyskiwać klientów.

  Gdzie szkolę?

  Najczęściej prowadzę szkolenia z marketingu internetowego dla firm na Śląsku (Gliwice, Katowice), w Warszawie i Krakowie. 90% szkoleń, które prowadzę to szkolenia dedykowane – prowadzone w siedzibie Klienta. Współpracuję z szeregiem konsultantów i trenerów, więc jeśli poszukujesz partnera, który pomoże zapewnić kadry do wysokiej jakości szkoleń z marketingu internetowego, pozycjonowania, Google AdWords, Google Analytics, User Experience, strategii (w tym audytów UX), mediów społecznościowych, reklamy w Internecie, to z przyjemnością pomogę.

  Potrzebujesz czegoś więcej?

  Szukasz niekonwencjonalnego podejścia? Potrzebujesz wsparcia konsultingowego w dużym projekcie? Opisz mi bardziej szczegółowo swoje potrzeby korzystając z formularza poniżej.

   Imię i nazwisko
   Numer telefonu
   Adres e-mail
   Temat
   Szacowany budżet miesięczny:1500-30003001-50005001-10000powyżej 10000
   Wiadomość