Start IT Up – V edycja konferencji dla startupów w Gliwickim Technoparku

Biznes online, konferencje SEO i marketingowe

7 czerwca w Gliwicach odbędzie się V edycja Start IT Up – wydarzenia skierowanego, jak nazwa wskazuje, do startupów. W trakcie konferencji i sesji mentoringowych będę miał przyjemność dzielić się wiedzą z początkującymi przedsiębiorcami, osobami zainteresowanymi nowoczesnymi technologiami i szeroko rozumianym e-biznesem.

Spotkajmy się na Start IT Up

Dlaczego warto się wybrać? Przede wszystkim, jeśli jesteś z Gliwic lub okolic, to nie znajdziesz na miejscu zbyt wielu tego typu konferencji. Spotkanie jest darmowe, wystarczy się zarejestrować. Start IT Up to okazja, aby nie tylko posłuchać wystąpień, ale także porozmawiać z praktykami biznesu, marketerami, specjalistami pomagającymi w rozwoju startupów. Prezentować i doradzać w ramach sesji mentorskich będą (oprócz mojej skromnej osoby):

 • Agnieszka Lewandowska – Community Manager w Startberry oraz mentor w m.in. takich programach jak: ReaktorX, Huge Thing, KTP Scale UP. Wcześniej prezes zarządu Fundacji Startup School. Wygłosi prezentację pt: „Którędy chodzą jednorożce? Startupów drogi do sukcesu”
 • Michał Jasieński – profesor nadzw. oraz założyciel Centrum Innowatyki w WSB-NLU w Nowym Sączu; Ekspert Unii Europejskiej w ocenie projektów badawczych (2016-17). Associate Editor (Innovation area) kwartalnika Journal of Entrepreneurship, Management and Innovation oraz członek Rady Programowej Akademii Menedżera Innowacji przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Wygłosi prezentację pt: „Innowacyjna przedsiębiorczość jest jak wspinaczka na szczyty maksymalnej wartości”
 • Kamila Sobel – Akredytowany Life & Business coach IC
 • Tomasz Halabowski – analityk finansowy z wieloletnim doświadczeniem w w analizach i zarządzaniu procesami finansowymi w przedsiębiorstwach
 • Michał Chojkowski – Prezes Zarządu Akceleratora Technologicznego Gliwice Sp. z o.o.
 • Maciej Westerowski – Współwłaściciel Centrum Edukacji Strefa Dobry Start w Katowicach. Marketingowiec, szkoleniowiec, wykładowca. Trener doradców projektu Google Internetowe Rewolucje.
 • Tomasz Lewański – Członek zarządu/Dyrektor Finansowy dwóch spółek portfelowych Akceleratora Technologicznego Gliwice Sp. z o.o., Ekspert ds. finansowania startupów

Moja prezentacja nosi tytuł „Ruch organiczny jako forma promocji startupu, czyli jak dotrzeć do użytkowników nie wydając pieniędzy na reklamę” i chyba wszystko jasne? 🙂 Ponadto będę dostępny także w roli mentora. Zapraszam do konsultacji 🙂

Program:

agenda wydarzenia program start it up

Partnerzy i sponsorzy wydarzenia:

Start It Up Gliwice - Takaoto i inni partnerzy

Organizatorami wydarzenia są: Politechnika Śląska, Park Naukowo-Technologiczny „TECHNOPARK GLIWICE” Sp. z o.o. oraz Akcelerator Technologiczny Gliwice Sp. z o.o. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu InnoWomEnt – Innovative Women Entrepreneurs of the Future, realizowanego w ramach programu ERASMUS+.

Podczas konferencji oczywiście będę mówił o swojej specjalizacji, jaką jest optymalizacja i pozycjonowanie stron www.

Informacje organizacyjne:

Kiedy? Startujemy o godzinie 17:00 w czwartek 7.06.2018 r.

Gdzie? Gliwice, Technopark, ul. Konarskiego 18C (pinezka z Google Maps)

Zobacz, jak było podczas poprzedniej edycji

Udostępnij post:

  Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, konsultacją SEO, napisz do mnie!

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.