SEO Rejs – nauka pozycjonowania i integracja na Mazurach

Konferencje SEO i marketingowe, Offline

Mam przyjemność poinformować, że będę prelegentem na imprezie branżowej o wdzięcznej nazwie SEO Rejs. W dniach 9-12 września zapraszam Cię do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Dowiedz się więcej o przebiegu wydarzenia, a także o pozostałych terminach.

Nie od wczoraj występuję na konferencjach, szkoleniach, barcampach SEO. Jednak zwykle odbywają się one w obiektach typu hotele lub kina. Tym razem będę mógł podzielić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami na temat pozycjonowania i optymalizacji w pięknych okolicznościach natury – na Mazurach.

Damian Sałkowski (Senuto) i Robert Niechciał (Ignition) wpadli na pomysł, aby uciec od sztywnej, biznesowej konwencji. Zdobywanie wiedzy to nie tylko obecność na wykładzie, ale także integracja, budowanie relacji, omawianie nietypowych przypadków – często także natury organizacyjnej, projektowej, specyficznej dla konkretnej firmy, konkretnej strony. SEO Rejs będzie ku temu świetną okazją.

Tegoroczny SEO Rejs organizowany jest w czterech terminach. Pierwszy trwa, gdy piszę ten tekst (3-6.08). Kolejne to:

 • 27-30 sierpnia
 • 9-12 września (tu będzie można spotkać się ze mną)
 • 16-19 września

Podczas mojego turnusu wystąpią także Damian Sałkowski, Robert Niechciał, Radosław Paluszak, Karol Soja, Fernando Angulo i Miłosz Krasiński:

seo rejs agenda prelegenci

Mój temat to: ABC vs. nowości, czyli, co Cię zbliży do sukcesu na każdym poziomie działań SEO. Opiszę swoje podejście w kontekście następujących obszarów:

 1. Technical SEO
 2. Content
 3. Link building – Co się stało z PageRankiem?
 4. Tematy niejasne – UX i social media
 5. Strategia biznesowa i lekcja ekonomii

Innymi słowy – odniosę się do fundamentów, lecz pokażę, jak z nimi efektywnie pracować. W moim przekonaniu tu leży clou 99% skutecznych kampanii SEO, a nie w pogoni za nowościami (ta się przydaje, jeśli już walczymy „na żyletki” w najbardziej konkurencyjnych branżach i wszystkie kluczowe elementy mamy zadbane na 100%).

Z tematami wystąpień poszczególnych prelegentów możecie zapoznać się na stronie wydarzenia: https://seorejs.pl/ (tam też można się zapisać).

Zachęcam gorąco do udziału, bo SEO Rejs to nie tylko edukacja w zakresie pozycjonowania:

SEO rejs wydarzenia

Udostępnij post:

  Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, konsultacją SEO, napisz do mnie!

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.