Już 8 lutego 2019 w City Pubie w Katowicach odbędzie się branżowa impreza SEO Barcamp Katowice organizowana przez Linkhouse.

Kiedy: 8.02.2019 od godziny 17:00

Gdzie: City Pub Katowice, ul. 3 maja 23

Zakup biletów: https://seobarcamp.evenea.pl/

Cena: 30 PLN – do wykorzystania na barze

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/948691292186240/

Kto wystąpi:

  • Sławek Borowy – Gruba ryba: jak się robi SEO dla naprawdę dużych klientów i czego można się od nich nauczyć.Z branżą SEO zawodowo związany od ponad 11 lat. W swojej agencji „Asante” skupia się głównie na dużych projektach dla znanych marek. Za najefektywniejsze metody pracy uważa optymalizację i spam. Okazjonalnie pojawia się na Festiwalu SEO (jako prowadzący) i innych wydarzeniach branżowych (jako nic nie wnoszący ignorant).
  • Mateusz Muryjas – Jak mówić o SEO z użyciem GDS, tak, żeby wyniki działań były zrozumiałe.Doświadczony analityk, strateg i szkoleniowiec. Pomaga firmom rozwiązywać problemy z analityką internetową i optymalizacją konwersji. Pasjonat wizualizacji danych. Uwielbia opowiadać prostym językiem o złożonych zagadnieniach. Za swoich zawodowych przyjaciół uważa Google Analytics i Google Data Studio.
  • Damian Sałkowski – Popyt, podaż i customer journey w strategii contentowejCEO i założyciel Senuto – narzędzia do kompleksowego wsparcia działań SEO. Mistrz Polski w Pozycjonowaniu sprzed wielu lat, autor książek i prelegent na wielu branżowych konferencjach. Fan automatyzacji i wykorzystania ML i AI w procesach SEO.
  • Szymon Słowik – audyt on-page – co powinien zawierać i z jakich narzędzi korzystać?To ja 🙂 SEOwiec, bloger, wykładowca i prelegent. Marketingiem internetowym zajmuje się od ponad dekady. Łączy kompetencje SEO z UX, CRO i doświadczeniem w e-commerce.

Linkhouse już teraz zapowiada, że spotkamy się w ponad 100-osobowym gronie.

Organizator:

logo-linkhouse

 

Mapa:

SEO_barcamp_-_mapa