Rekomendowany fotograf Google

Chcesz pochwalić się swoim lokalem lub uwiarygodnić swoją firmę w oczach konkurentów? Zdjęcia panoramiczne zintegrowane z usługą Google Street View to świetne rozwiązanie marketingowe zarówno dla małych firm usługowych, software house’ów, agencji, korporacji, czy nawet firm produkcyjnych chcących pokazać swój park maszynowy.

Wiarygodność dzięki transparentności

Nic nie buduje zaufania do firmy tak, jak po prostu pokazanie jej klientom. Pozwól im zobaczyć, jak pracujesz, a zbudujesz wizerunek rzetelnego partnera.

W marketingowym modelu 7P (będącym rozwinięciem klasycznego 4P słynnego amerykańskiego ekonomisty i Philipa Kottlera) wyróżniamy następujące elementy budowania przewagi konkurencyjnej:

 • Product
 • Price
 • Place
 • Promotion
 • People
 • Process
 • Physical evidence

Chodzi o danie klientom czegoś namacalnego. W dobie dropshippingu, podwykonawców i zakłamanego obrazu rzeczywistości prezentowanego w mediach społecznościowych pokazanie, jak firma wygląda naprawdę i to w ujęciu dynamicznym, interaktywnym, może dać realną przewagę nad konkurencją. Wiarygodność w marketingu jest wszystkim – wykorzystaj to.

Na czym polega fotografia Google Street View?

Fotografia Google Street View to usługa powiązana bezpośrednio z Google Maps i Google Earth. Pozwala przejść na przykład bezpośrednio z poziomu ulicy do konkretnego lokalu, firmy, obiektu.

Aby dodać swoją panoramę do usług Google należy wskazane jest skorzystanie z usług rekomendowanego fotografa Google. Jeśli szukasz usług, które dopełnią Twój marketing internetowy i pozwolą uatrakcyjnić wizerunek marki w Google, to wirtualny spacer jest zdecydowanie opcją do rozważenia.

Cennik wirtualnych spacerów Google Street View

Ile kosztuje taka usługa? Cena zależy od wielkości i charakteru lokalu, a co za tym idzie, liczby zdjęć, które należy wykonać, aby przygotować wirtualny spacer i dodać go do Google Street View. Wyślij zapytanie, aby otrzymać indywidualną wycenę.

Osobiście nie jestem fotografem Google, lecz współpracuje z zaufanym wykonawcą. Mój rekomendowany fotograf Google świadczy usługi na terenie całego kraju, a sesje zaczynają się od 1500 PLN netto. Spytaj o szczegóły usługi korzystając z formularza poniżej.

Przykładowe realizacje Google Street View

  Porozmawiajmy o SEO!

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.