Narzędzia dla marketerów

Wybrane narzędzia, z których warto korzystać
Poniżej znajdziesz listę przydatnych narzędzi marketingowych i sprzedażowych, dzięki którym poprawisz efektywność swoich kampanii. Z części z nich korzystam lub korzystałem. Wdrażam je u swoich klientów, a także mam kontakt z ich twórcami, dzięki czemu wiem, że cały czas dokładane są starania, aby narzędzia, które polecam, były jak najskuteczniejsze, wygodne w użyciu i nieustannie się rozwijały. Narzędzia dla marketerów to przede wszystkim ułatwienie i skrócenie czasu, a także dostęp do wartościowych danych. Bazując na dobrej analityce i korzystając z inteligentnych programów oraz funkcjonalnych platform oszczędzasz czas, a dzięki temu zwiększasz efektywność swoich działań, co musi w końcu przełożyć się po prostu na pieniądze.
LinkHouse

LinkHouse to miejsce, w którym możesz kupić całą gamę linków pozycjonujących. Możesz zamówić publikację artykułów sponsorowanych (często także z ich napisaniem) w serwisach z konkretnymi statystykami, kupić wizytówki NAP (stosowane przy pozycjonowaniu lokalnym), zlecić marketing szeptany na forach internetowych, a także np. linki zagraniczne, jeśli chcesz się pozycjonować w wynikach międzynarodowych. Można skorzystać kupując konkretny pakiet linków lub też rozpocząć współpracę abonamentową.

Załóż konto

Senuto

SENUTO posiada szereg funkcji podobnych do SEMSTORM, lecz jest tworzone głównie z myślą o działaniach SEO. Senuto pomocne będzie w przeprowadzeniu audytu strony i jej optymalizacji. Znajdziesz tu zarówno narzędzia charakterystyczne dla crawlera, jak i narzędzia analityczne wspierające proces analizy konkurencji i zaawansowanej analizy słów kluczowych w wynikach organicznych.

Załóż konto

Landingi to platforma pozwalająca tworzyć skuteczne landing pages, czyli strony docelowe dla kampanii marketingowych. Nie musisz mieć wiedzy programistycznej, ani być grafikiem, aby w ciągu paru minut stworzyć efektywną stronę z formularzem kontaktowym. Wiele kampanii nie jest skuteczna właśnie dlatego, że ruch odsyłany jest na niezoptymalizowane pod kątem konwersji strony docelowe. Landingi rozwiązują ten problem. Zarejestruj się, aby zapoznać się z przyjaznym tutorialem i materiałami edukacyjnymi lub przejść od razu do tworzenia landingu (masz do wykorzystania 200 darmowych wizyt w ciągu 14 dni!)

Załóż konto

landingi
Whitepress
WhitePress to platforma wspierająca działania w takich obszarach jak SEO, e-PR, sprzedaż za pomocą reklamy natywnej, content marketing oraz influencer marketing. Możesz się tu zarejestrować zarówno jako wydawca (właściciel serwisu, bloger, influencer), jak i jako reklamodawca. W zależności od Twoich potrzeb i możliwości możesz tworzyć własne teksty lub zamawiać je poprzez platformę. Jako wydawca możesz zarabiać oraz mieć dostęp do nowych treści. Jako influencer łatwiej nawiążesz współpracę z markami.

Załóż konto

CallPage to narzędzie, dzięki któremu skuteczniej nawiążesz kontakt z osobami odwiedzającymi Twoją stronę internetową. Instalując prosty widget zaczniesz wyświetlać użytkownikom swojej witryny prosty i skuteczny formularz, którego celem jest zdobycie numeru telefonu. Dzięki temu użytkownik może zadać nurtujące go pytania zamiast opuszczać stronę. W ten sposób poprawiasz proces obsługi klienta i przede wszystkim – zdobywasz nowych! To świetne rozwiązanie dla firm usługowych B2B oraz B2C.

Załóż konto

Callpage
Semstorm
SEMSTORM to platforma umożliwiająca szereg działań niezbędnych dla specjalistów SEO, SEM. Sprawdzi się także we wszelkich analizach konkurencji, prowadzeniu działań content marketingowych i blogerskich. W SEMSTORM łatwo sprawdzisz pozycje słów kluczowych, widoczność serwisu, znajdziesz nowe, wartościowe słowa kluczowe i sprawdzisz ich popularność oraz konkurencyjność (w kontekście Google AdWords). Możesz także wygenerować sensowne tematy na swój blog, dzięki którym zwiększysz szanse na pozyskanie darmowego ruchu z Google.

Załóż konto

KYLOS to profesjonalny hosting, z którego korzystam sam i który rekomenduję swoim klientom. Jestem zadowolony z dobrych cen, przystępnego panelu oraz bardzo dobrej komunikacji z działem wsparcia technicznego. Czego więcej chcieć od hostingu?

Załóż konto

Kylos

Zapraszam do współpracy

Planowany budżet na pozycjonowanie

13 + 9 =