W zeszłym tygodniu byłem na konferencji eastBiz – pierwszy raz w życiu na tym wydarzeniu i pierwszy raz w Białymstoku. Oto kilka słów podsumowania.

Po pierwsze gratulacje dla organizatorów. Klimat imprezy dopisał, merytorycznie chyba też nieźle. Znam część prelegentów i widziałem ich tematy. W praktyce na większości prelekcji mnie nie było (późno dojechaliśmy, plus miałem trochę innych obowiązków – słuchawka, e-mail, powtórzenie własnej prezki). Chwilę słuchałem prezentacji Pawła Paszkowskiego oraz Agnieszki Lewandowskiej. W kuluarach rozmawiałem z Mateuszem Kowalczykiem o jego wystąpieniu (no dobra, nie w kuluarach tylko w aucie, bo razem jechaliśmy do Białegostoku). Znałem też zagadnienia z warsztatów Roberta Marczaka.

Z uwagą prezentacji Krzysztofa Wieczorka występującego po mnie. Muszę powiedzieć, że mało takich prezentacji jest na polskim rynku konferencyjnym – kubeł zimnej wody dla wszystkich, którzy myślą, że założą sobie sklep internetowy i będą z niego żyć, bo przecież to takie proste i tanie.

Brawo za dobór prelegentów i przy okazji wielkie dzięki za zaproszenie i mojej osoby 🙂

Poniżej przedstawiam moją prezentację z eventu (oczywiście na temat pozycjonowania stron ecommerce). W razie pytań, jestem do dyspozycji 🙂

Zdjęcie w nagłówku pochodzi z galerii wydarzenia: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1897132387068541&type=1&l=b4a7f24796