Black Friday na narzędzia SEO – oferty 2021

Biznes online

Krótko i na temat. Black Friday to okazja, aby skorzystać z tańszych ofert – także na narzędzia SEO. Poniżej przygotowałem dla Was kilka propozycji. Wszystkie prezentowane poniżej narzędzia to oprogramowanie, z którego korzystam sam lub wykorzystujemy je w Takaoto. Każde z tych narzędzi to ponadto produkt polski.

Senuto

Senuto to narzędzie do: analizy konkurencji, monitoringu pozycji, badania słów kluczowych. Ma masę interesujących i przydatnych funkcji. Niedawno zmienił się interfejs, co znacznie poprawiło komfort korzystania z narzędzia. Uważam, że to must-have dla każdego SEO-wca, ale także marketera działającego online, pracującego z contentem, badającego działania konkurencji. Warto zaznaczyć, że Senuto daje także mnóstwo darmowych materiałów edukacyjnych na swoim kanale YouTube, więc można łatwo wdrożyć się w korzystanie z narzędzia i przy okazji powiększyć wiedzę o SEO.

Rabat na BF będzie obejmował zakup pakietów rocznych:

  • -30% pakiet Standard
  • -40% pakiet Premium
  • -50% pakiet Advanced

Ponadto w ramach bonusu Senuto do każdej transakcji dorzuca voucher 5% do sklepu z gadżetami i ciuchami store.senuto.com.

Sprawdź już teraz Black Friday w Senuto.

 

Surfer

Surfer to również jedno z moich ulubionych rozwiązań wspierających pracę SEO. Służy do analizy konkurencji, optymalizacji artykułów, tworzenia content planów i klastrów. Przyglądam mu się praktycznie od początków jego istnienia i droga, którą przeszli jego twórcy jest niesamowita (Surfer cieszy się dużą popularnością na całym świecie). Również publikują dużo treści edukacyjnych (głównie w języku angielskim) na swoim kanale YouTube.

W ramach Black Friday 2021 możesz skorzystać z następującej oferty Surfer:

  • 30% zniżki przez pół roku przy zakupie planu miesięcznego
  • stała 30-procentowa zniżka przy zakupie planu rocznego!

Dodatkowo można załapać się na wiele dodatkowych bonusów, o których dowiesz się na landingu Surfer – Black Friday.


Promocja trwa do cyber monday, tj. poniedziałku 29 listopada.

CONTADU

CONTADU to narzędzie dla bardziej zaawansowanych SEO-wców, którzy zajmują się na większą skalę optymalizacją i rozbudową architektury informacji, tworzeniem content planów i zarządzają ich wdrożeniami (współpraca z copywriterami etc.). Narzędzie zostało opracowane przez twórców innego, bardzo popularnego narzędzia Clusteric.

CONTADU oferuje aż 50% zniżki na wszystkie plany w wariancie rocznym. Sprawdź szczegółu na landingu CONTADU Black Friday.

Promocja trwa do cyber monday, tj. poniedziałku 29 listopada.

Linkhouse

Linkhouse to platforma do zamawiania artykułów sponsorowanych, content marketingu, link buildingu. Ponadto nieustannie rozbudowuje swoje funkcje – np. przechwytywarka i giełda domen.

Linkhouse przygotował Black Week, w ramach którego można skorzystać z ponad 2700 ofert wydawców ze zniżkami od 25 do nawet 75%.

Przejdź do panelu Linkhouse (załóż konto, jeśli jeszcze go nie masz) i przejdź do zakładki Oferty Black Friday i Cyber Monday:

Powodzenia i udanych zakupów!

Udostępnij post:

    Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, konsultacją SEO, napisz do mnie!

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.