Artykuły sponsorowane i content marketing

Realizuję kampanie content marketingowe w serwisach specjalistycznych, na blogach (także u mnie) i portalach

Artykuły sponsorowane jako forma promocji Twojego biznesu

Szukasz oferty na specjalistyczne teksty dystrybuowane w serwisach specjalistycznych, na portalach, serwisach lokalnych i blogach? Jesteś w odpowiednim miejscu. Z zespołem publikujemy ich około 150-200 miesięcznie. Wszystkie poparte indywidualną analizą w zakresie struktury tekstu (słowa kluczowe, rozmieszczenie linków) jak i doboru miejsc pod publikacje. Realizujemy zlecenia w formie projektowej (jednorazowo zdefiniowany zakres, pojedynczy budżet) lub abonamentowej (cykliczne publikacje artykułów sponsorowanych w oparciu o powtarzalny budżet). Realizujemy zarówno teksty zorientowane stricte na link building (pozyskanie linków pozycjonujących), jak i teksty premium, PR-owe, dziennikarskie w zasięgowych i specjalistycznych mediach (wpisy gościnne na blogach, artykuły sponsorowane na serwisach tematycznych, portalach, w mediach lokalnych). Opracowujemy teksty, analizujemy słowa kluczowe, dobieramy portale z bazy tysięcy stron www podzielonych tematycznie. Realizujemy zlecenia na rynku polskim, a także niemieckim, włoskim, hiszpańskim, rynkach anglojęzycznych (Wielka Brytania, Stany Zjednoczone), a także innych krajach Europy Centralnej i Wschodniej takich jak Czechy, Słowacja, Węgry, Ukraina, Rumunia, Bułgaria. Napisz do mnie, a ustalimy szczegóły.

Publikacje sponsorowane w ramach link buildingu i e-PR na szymonslowik.pl

Specjalizuję się w tematyce SaaS, B2B, startup, SEO/SEM, narzędzia dla e-commerce. Mogę także skomentować bieżące wydarzenia ze świata marketingu internetowego, e-commerce i nowych mediów. Oprócz samej publikacji wysyłam artykuł do subskrybentów i dystrybuuję go w mediach społecznościowych, co daje wielotysięczne zasięgi Twojej marce. Publikacje wyceniam indywidualnie – w zależności od typu zlecenia. Cena wyjściowa to 1000 PLN netto (wystawiam FV).

Artykuł sponsorowany na szymonslowik.pl to bardzo atrakcyjna forma promocji swojego narzędzia i budowania rozpoznawalności marki

Specjalizuję się w tematyce SaaS, B2B, startup, SEO/SEM, narzędzia dla e-commerce. Mogę także skomentować bieżące wydarzenia ze świata marketingu internetowego, e-commerce i nowych mediów. Oprócz samej publikacji na blogu dystrybuuję go w mediach społecznościowych, co daje wielotysięczne zasięgi Twojej marce w jasno określonej grupie docelowej. Publikacje wyceniam indywidualnie – w zależności od typu zlecenia. Cena wyjściowa to 1000 PLN netto (wystawiam FV) bez napisania artykułu lub 2000 PLN netto z napisaniem tekstu.

Przykładowe publikacje sponsorowane:

Big data w e-commerce

Big data w e-commerce

Big Data to w uproszczeniu zbieranie i przetwarzanie ogromnych zbiorów danych w celu zdobycia wartościowych informacji. W biznesie i marketingu chodzi przede wszystkim o analizę danych o konsumentach. Dalej brzmi ogólnie i enigmatycznie, prawda? Przyjrzyjmy się, jak w...

Napisz do mnie, aby omówić warunki współpracy:

15 + 15 =